Cf energy producent magazynów energii wchodzi na polski rynek

Cf energy producent magazynów energii wchodzi na polski rynek
Autor Dominika Duda
Dominika Duda26.01.2024 | 5 min.

CF Energy, ceniony producent magazynów energii, wchodzi na polski rynek dzięki współpracy z firmą beeIN. Proponuje zaawansowane technologicznie, a zarazem bezpieczne rozwiązania do magazynowania energii z aż 10-letnią gwarancją. Co więcej, oferuje profesjonalne wsparcie techniczne dla instalatorów i dystrybutorów, którzy mogą liczyć m.in. na bezpłatne szkolenia. Współpraca z renomowanym producentem to świetna okazja, by wejść na dynamicznie rozwijający się rynek magazynów energii.

Producent magazynów energii o ugruntowanej pozycji

CF Energy to ceniony chiński producent zaawansowanych technologicznie systemów magazynowania energii. Firma działa na rynku od ponad 20 lat i w tym czasie zdobyła zaufanie ponad 3,5 miliona klientów na całym świecie.

Dzięki współpracy z polską spółką beeIN, magazyny energii CF Energy trafiły właśnie na rynek polski. To doskonała okazja dla rodzimych instalatorów i dystrybutorów do poszerzenia swojej oferty o bezpieczne i niezawodne rozwiązania do magazynowania energii.

Ponad 120 patentów i innowacje w magazynowaniu energii

CF Energy nieustannie pracuje nad udoskonalaniem stosowanych technologii. Firma posiada ponad 120 patentów. Co roku opracowuje i wdraża do produkcji ponad 150 nowych rozwiązań w zakresie magazynów energii.

Wysokiej klasy centrum testowe pozwala CF Energy na precyzyjne sprawdzanie wydajności i trwałości produkowanych systemów akumulatorów litowych.

Długa żywotność i bezpieczeństwo magazynów

Kluczowe dla klientów są bezpieczeństwo użytkowania oraz jak najdłuższa żywotność magazynów energii. Te parametry stawiają produkty CF Energy w czołówce rynku. Magazyny wykonane są w bezpiecznej, niepalnej technologii LiFePO4. Charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością.

Magazyny CF Energy mogą przejść nawet 6000 cykli pracy z głębokością rozładowania od 0 do 80% bez utraty znamionowej pojemności.

Oznacza to, że przy codziennym ładowaniu i rozładowywaniu, magazyny te mogłyby bezproblemowo pracować ponad 16 lat.

Budowa modułowa i rozbudowa w miarę potrzeb

Magazyny energii CF Energy mają budowę modułową. Pozwala to na elastyczną konfigurację i rozbudowę systemu. Instalację można z czasem powiększać, dokupując kolejne moduły. Automatyczny system zarządzania na poziomie każdego modułu dba o synchronizację i bezpieczeństwo pracy całego zestawu.

Czytaj więcej: Nowy fundusz inwestuje w surowce do produkcji baterii

10 lat gwarancji na produkty CF Energy

Magazyny energii objęte są aż 10-letnią gwarancją producenta. Świadczy to o bardzo dużej pewności co do jakości i niezawodności proponowanych rozwiązań. Rynek zaawansowanych technologicznie produktów elektronicznych cechuje z reguły znacznie krótszy okres gwarancji.

Wysoka jakość i trwałość magazynów energii CF Energy, objętych aż dekadą gwarancji, zdecydowanie przemawia na ich korzyść.

Model magazynu energii Żywotność Okres gwarancji
CFE-5100 6000 cykli 10 lat

Sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Firma beeIN zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie Polski. Klient nie musi zatem wysyłać urządzeń do producenta w Chinach. Obsługą zajmuje się wykwalifikowany personel na miejscu, w kraju.

Profesjonalne wsparcie techniczne

Cf energy producent magazynów energii wchodzi na polski rynek

beeIN, jako generalny dystrybutor CF Energy w Polsce, oferuje kompleksowe wsparcie dla instalatorów, dystrybutorów i przedstawicieli hurtowni. Firma organizuje cykliczne, bezpłatne szkolenia techniczne - zarówno w trybie online, jak i stacjonarnie.

W komfortowo wyposażonym centrum szkoleniowym można poznać obsługę urządzeń CF Energy nie tylko w teorii. Do dyspozycji oddano nowoczesne instalacje do zajęć praktycznych.

Profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy

Produkty CF Energy powstają w oparciu o pracę doświadczonego, ponad 200-osobowego zespołu inżynierów i naukowców. Czerpią z wieloletnich doświadczeń firmy w projektowaniu zaawansowanych technologii z obszaru magazynowania i zarządzania energią.

Instalatorzy, dystrybutorzy i hurtownie mogą mieć zatem pewność profesjonalnego wsparcia ze strony producenta przy wdrażaniu systemów.

Rosnący rynek magazynów energii

Rynek magazynów energii rośnie w Polsce bardzo dynamicznie. Prognozy na najbliższe lata wskazują na utrzymanie się tego trendu, podobnie jak wcześniej działo się to na rynku fotowoltaiki.

Decydują o tym atrakcyjne rządowe programy dofinansowań, nowe przepisy dotyczące prosumentów oraz rosnąca świadomość korzyści z magazynowania energii.

  • Ponad dwukrotny wzrost ilości instalacji zmagazynowanej energii w Polsce między 2021 a 2022 r.
  • Planowane kolejne programy wsparcia zakupu magazynów energii
  • Rosnący popyt ze strony prosumentów

Dla instalatorów i sprzedawców to doskonały moment, aby rozszerzyć swoją działalność o magazyny energii renomowanych producentów, takich jak CF Energy.

Podsumowanie

Renomowany producent systemów magazynowania energii - firma CF Energy - wchodzi ze swoją ofertą na polski rynek. Jej urządzenia cechują się bardzo wysoką jakością i niezawodnością, potwierdzoną 10-letnią gwarancją. To świetna wiadomość dla polskich instalatorów i sprzedawców, którzy mogą teraz rozszerzyć swoją działalność o zaawansowane technologicznie, a zarazem bezpieczne rozwiązania.

Magazyny energii CF Energy bazują na sprawdzonej technologii litowej LiFePO4 zintegrowanej z systemem zarządzania bazującym na AI, który dba o optymalną pracę i synchronizację poszczególnych modułów. Te modułowe baterie wyróżniają się bardzo długą żywotnością - nawet 16 lat przy codziennym użytkowaniu.

Firma beeIN jako autoryzowany dystrybutor CF Energy w Polsce zapewnia pełne wsparcie techniczne dla firm wprowadzających te systemy na rynek, w tym bezpłatne szkolenia, dostęp do testowych instalacji i profesjonalny serwis posprzedażowy.

W dobie dynamicznego rozwoju fotowoltaiki oraz coraz większego zainteresowania magazynowaniem energii, współpraca z CF Energy to dla firm instalatorskich oraz hurtowni elektrotechnicznych świetna okazja do rozwoju biznesu i umocnienia pozycji na rynku OZE.

5 Podobnych Artykułów

  1. Wiaty garażowe z panelami fotowoltaicznymi - idealne rozwiązanie na 2023
  2. Największy na świecie magazyn energii powstał w Chinach. Ten przełomowy projekt zaskoczy Cię!
  3. Zerowy VAT na magazyny energii dla prosumentów na Wyspach: Korzyści dla polskich gospodarstw domowych
  4. Grzałka do fotowoltaiki - jak wybrać najlepszą i najtańszą w 2023?
  5. Montaż paneli fotowoltaicznych na blasze trapezowej - poradnik krok po kroku
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Dominika Duda
Dominika Duda

OZE, budownictwo i wykończenia to moje pasje, którymi dzielę się na blogu. Znajdziesz u mnie wiele praktycznych porad i inspiracji w tych dziedzinach.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły