Stoisko E-44: omówmy współpracę

Stoisko E-44: omówmy współpracę
Autor Elwira Maciejewska
Elwira Maciejewska24.02.2024 | 6 min.

Stoisko E-44 na targach ENEX to okazja, by porozmawiać o współpracy biznesowej w branży OZE. Solfinity zaprezentuje tam kompleksową ofertę dla różnych segmentów klientów. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z nowościami, wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, a nawet wygrać atrakcyjne nagrody. To dobra okazja, by omówić możliwości współpracy, finansowania inwestycji w OZE oraz aktualne trendy na rynku fotowoltaiki i magazynów energii.

Nowe produkty na stoisku E-44

Stoisko E-44 na targach ENEX to doskonała okazja, by zapoznać się z najnowszymi produktami i technologiami z branży OZE. Firma Solfinity zaprezentuje tam szereg nowości, które z pewnością zainteresują zarówno instalatorów, jak i potencjalnych inwestorów czy przedsiębiorców.

Wśród premierowych produktów znajdą się m.in. nowe urządzenia marki Hypontech oraz innowacyjne moduły fotowoltaiczne AIKO ABC o rekordowej mocy 605 W. Pojawią się również najnowsze rozwiązania magazynowania energii, m.in. magazyny Kehua Tech oraz falowniki i mikroinwertery Hoymiles.

Marki z portfolio Solfinity

Oprócz nowości, na stoisku E-44 będzie można zapoznać się także z produktami renomowanych marek wchodzących w skład kompleksowej oferty Solfinity. Swoje moduły fotowoltaiczne zaprezentują m.in. SunLink PV (w tym moduły N-type o rekordowej mocy 660 W), Trina Solar, TW Solar oraz AIKO.

Ponadto swój potencjał pokaże marka iONTEC należąca do Grupy Solfinity. Zaprezentuje ona m.in. nowoczesne konstrukcje montażowe, rozdzielnice elektryczne oraz systemy mocowań balkonowych do montażu paneli PV.

Szkolenia dla instalatorów na targach

Targi ENEX to świetna okazja, by zdobyć cenną wiedzę podczas bezpłatnych szkoleń organizowanych przez firmę Solfinity. Szkolenia na stoisku E-44 dotyczyć będą najważniejszych zagadnień związanych z fotowoltaiką, magazynowaniem energii oraz nowymi możliwościami na rynku OZE.

W programie znajdą się m.in. szkolenia poświęcone konkretnym produktom i technologiom, np. modułom firmy Trina Solar czy magazynom energii marki Kehua Tech. Nie zabraknie również praktycznych case study obrazujących zastosowania fotowoltaiki w segmencie biznesowym i przemysłowym.

Finansowanie i dofinansowania OZE

Istotnym punktem szkoleń będzie tematyka związana z finansowaniem inwestycji w OZE. Eksperci przybliżą dostępne opcje kredytowania i leasingu instalacji PV, a przedstawiciele Santander Leasing Polska odpowiedzą na pytania dotyczące możliwości dofinansowania.

Dla osób pragnących poszerzyć wiedzę i nawiązać cenne kontakty biznesowe, udział w szkoleniach na stoisku Solfinity może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Czytaj więcej: Koniec dotacji prosumentów z programu Mojego Prądu: Co to oznacza dla właścicieli instalacji fotowoltaicznych?

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Odwiedzający stoisko E-44 będą mieli okazję wygrać bardzo atrakcyjne nagrody w konkursie zorganizowanym przez Solfinity. Już sama rejestracja w konkursowym formularzu gwarantuje otrzymanie rabatów do wykorzystania w sklepie internetowym firmy.

Główną nagrodą w konkursie jest imponująca paleta 32 modułów fotowoltaicznych SunLink PV o łącznej mocy aż 14 kW! Ponadto do wygrania są m.in. głośniki bezprzewodowe marki AIKO oraz praktyczne powerbanki ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania.

Aby powalczyć o główną nagrodę w konkursie Solfinity, wystarczy wykonać kreatywne zdjęcie na stoisku firmy podczas targów ENEX. Następnie trzeba je dodać przy wypełnianiu specjalnego formularza konkursowego udostępnionego przez organizatora.

W konkursie firmy Solfinity z pewnością każdy może coś wygrać. Gorąco zachęcamy do udziału!

Ekspercki panel dyskusyjny o magazynach energii

Stoisko E-44: omówmy współpracę

Jednym z punktów programu targów ENEX będzie ciekawy panel dyskusyjny poświęcony zagadnieniu magazynowania energii w kontekście biznesowym. Panel odbędzie się 8 lutego o godz. 10:20 na scenie ARENA w hali E.

W dyskusji wezmą udział eksperci reprezentujący różne dziedziny – od przedstawicieli instytucji państwowych, przez firmy działające na rynku OZE, po liderów fintechu. Poruszony zostanie temat opłacalności i zastosowań przemysłowych systemów magazynowania energii (ESS).

Data i godzina panelu 8 lutego 2023, godz. 10:20
Miejsce Scena ARENA, hala E targów ENEX

Moderatorem dyskusji będzie ekspertka Solfinity Agnieszka Kozłowska-Korbicz. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tym ciekawym wydarzeniu!

Oferta finansowania inwestycji w OZE

Stoisko firmy Solfinity to świetne miejsce, by porozmawiać o finansowaniu inwestycji z zakresu odnawialnych źródeł energii. Na miejscu będzie można porozmawiać z ekspertami Santander Leasing Polska i zaczerpnąć wiedzy na temat dostępnych instrumentów.

Firma oferuje atrakcyjne formy leasingu dopasowane do potrzeb m.in. instalatorów fotowoltaiki, właścicieli nieruchomości komercyjnych oraz samorządów. Leasing operacyjny, finansowy z refinansowaniem rat i inne elastyczne produkty pozwolą z powodzeniem sfinansować różnego rodzaju projekty związane z OZE.

Rozmowa z ekspertem pozwoli dobierać optymalne rozwiązania, uwzględniające specyfikę danego podmiotu i rodzaju inwestycji. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia stoiska Solfinity i Santander Leasing Polska podczas targów ENEX 2023 w Kielcach!

Porozmawiajmy o współpracy i możliwościach biznesowych

Targi ENEX to znakomita okazja do nawiązania cennych relacji biznesowych i omówienia potencjalnych kierunków współpracy z firmą Solfinity. Eksperci będą do dyspozycji na stoisku E-44, by odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące oferty produktowej, warunków współpracy, czy możliwych zakresów kooperacji.

  • Dla instalatorów oznacza to okazję do zapoznania się z atrakcyjnymi instrumentami wsparcia, uzyskania pomocy technicznej oraz poznania nowych, potencjalnie intratnych kierunków rozwoju biznesu.
  • Z kolei przedstawiciele biznesu będą mogli porozmawiać o kompleksowych rozwiązaniach OZE dedykowanych zakładom produkcyjnym, obiektom handlowo-usługowym czy gospodarstwom rolno-hodowlanym.

Na stoisku E-44 opowiedzą także o możliwościach inwestycyjnych związanych z mikroinstalacjami PV, agregacją rozproszonych źródeł energii oraz zielonymi technologiami przyszłości. Serdecznie zapraszamy!

Podsumowanie

Stoisko E-44 na targach ENEX to świetna okazja do rozmów o współpracy biznesowej w branży OZE. Firma Solfinity prezentuje tam kompleksową ofertę produktową i możliwości inwestycyjne skierowane do różnych grup odbiorców. Oprócz premierowych rozwiązań, na stoisku zapoznać można się z szerokim portfolio renomowanych marek PV i magazynów energii.

Ponadto odwiedzający będą mogli skorzystać ze szkoleń technicznych, poszerzyć wiedzę na temat finansowania inwestycji w OZE oraz wygrać atrakcyjne nagrody. Targi stanowią znakomitą okazję do rozmów o perspektywach współpracy z doświadczonym dostawcą rozwiązań z zakresu zielonej energii.

5 Podobnych Artykułów

  1. Wiaty garażowe z panelami fotowoltaicznymi - idealne rozwiązanie na 2023
  2. Największy na świecie magazyn energii powstał w Chinach. Ten przełomowy projekt zaskoczy Cię!
  3. Nowe baterie SolaX Power dla domów - optymalizowane dla CTR i intencji wyszukiwania
  4. Grzałka do fotowoltaiki - jak wybrać najlepszą i najtańszą w 2023?
  5. Montaż paneli fotowoltaicznych na blasze trapezowej - poradnik krok po kroku
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Elwira Maciejewska
Elwira Maciejewska

Jestem osobą, która pasjonuje się OZE, budowlanką i wykończeniami. Na moim blogu znajdziesz wiele praktycznych porad i inspiracji z tych dziedzin.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły